Aktivnosti klubova: Donacija za sportaše s invaliditetom

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 13 lipnja, 2018 - 08:00

Vrijedna donacija u iznosu 100.000 kuna uručena je Sportskom savezu osoba s invaliditetom grada Rijeke za financiranje projekta nabavke specifične sportske opreme za sportaše s invaliditetom. Sredstva su prikupljena na ovogodišnjem Humanitarnom karnevalskom balu u organizaciji Rotary kluba Rijeka – Sv. Vid, Grada Rijeke, Turističke zajednice grada Rijeke uz suradnju Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskoga primorja te sponzorstvo tvrtki INA i Jadrolinija, a dijelom su prikupljena u sklopu manifestacije Rijeka Advent 2017. U nazočnosti mnogih sportaša, članova riječkoga Sportskog saveza osoba s invaliditetom te predstavnika Rotary kluba Rijeka – Sv. Vid te drugih organizatora i sponzora bala, kao i predstavnika manifestacije Rijeka Advent, simboličan ček predsjedniku Saveza Miljenku Mišljenoviću uručio je riječki gradonačelnik Vojko Obersnel.