Aktivnosti distrikta: RYLA Croatia 2018

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 13 lipnja, 2018 - 07:59

RTC Varaždin u suradnji s RC Međimurje od 12. do 15. travnja organizirao je međunarodnu RYLA-u koja je okupila  50 sudionika . Tema ovogodišnje RYLA-e je bila „Time management – How productive are you?“.

RYLA je međunarodni seminar za mlade od 14 do 30 godina, u kojem svake godine sudjeluje više od tisuću osoba. Sudionici seminara RYLA razvijaju svoje vještine i karakter te su pritom izloženi vrijednostima pomoći i poticanja mira. Cilj je seminara RYLA razvijanja kvaliteta vodstva, građanstva i osobnog razvoja među mladima unutar lokalne zajednice, ali i izvan nje. Prvi seminar RYLA u svijetu organiziran je 1959. u Australiji, a vrijedi napomenuti i da je ova RYLA u Varaždinu i Čakovcu bila četvrta po redu u regiji nakon uspješno organiziranih seminara u razdoblju od 2009. do 2011. godine.