Aktivnosti distrikta: Koordinacija klubova SZ Hrvatske

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 13 lipnja, 2018 - 07:58

Na prvom okupljanju, odnosno koordinaciji klubova regije Sjeverozapadna Hrvatska, održanom pod nazivom „Večer gina i ruma”, okupilo se 70-ak rotarijanki i rotarijanaca iz svih deset klubova regije: RC Bjelovar, RC Čakovec, RC Krapina, RC Koprivnica, RC Ludbreg, RC Prelog, RC Trakošćan, RC Varaždin, RC Varaždin 1181 i RC Varaždin Jug, koji je bio domaćin druženja. Bila je to inicijativa AG Nataše Cikač koja je prepoznala želju klubova za međusobnim druženjem i povezivanjem. U konferencijskoj dvorani restorana Palatin predstavili su se svi klubovi s najvažnijim akcijama i događajima, pri čemu valja izdvojiti RC Bjelovar, koji je predstavio četiri nove članice, čime je postao mješoviti klub. Isto tako, valja izdvojiti predstavljanje kampa FunActive Croatia 2018, koje su održali Ljiljana Trstenjak, voditeljica distriktnog Odbora za YE i Davor Kolarek, član odbora za Interact.