8. Rotary turnir u malom nogometu

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 13 lipnja, 2018 - 07:54

Rotary klub Varaždin 1181 po osmi put bio je organizator i domaćin hrvatskim rotarijancima, ljubiteljima malog nogometa u jedinstvenom, cjelodnevnom sportskom druženju, ali ujedno humanitarnom djelovanju, jer su sva prikupljena sredstva donirana Udruzi „Plavo srce” koja se brine o zaštiti interesa,  promicanju razvitka te unaprjeđenju kvalitete života zrelih osoba s autizmom i njihovih obitelji. Varaždinski su rotarijanci ove subote na sportskim terenima sportskog centra TTS u Varaždinu ugostili drage prijatelje iz RC-a Zagreb Zrinjevac, RC-a Zagreb 1242, RC-a Prelog te, uz domaćina, još jedan varaždinski Rotary klub – Varaždin Jug. Na turniru su sudjelovale i nezaobilazne mlade snage – naši mladi prijatelji iz Rotaract klubova Zagreb Zrinjevac, Zagreb 1242, Međimurje te Varaždin.