6. Rotary forum RC Split

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 9 svibnja, 2018 - 08:40

U Splitu je 17. ožujka u dvorani HOK-a održan 6. forum RC-a Split, ovaj put s temom obrazovanja. Nastupilo je deset eminentnih sudionika s raznovrsnim visokim akademskim i stručnim referencijama. Forum je razmotrio uvijek aktualnu temu obrazovanja, ne kao procesa, već kao civilizacijskog fenomena i uvjeta bez kojeg danas za jedinku i društvo nema kvalitetnog života. Okupljena publika podržala je sve izložene teme i uključila se u raspravu, posebice tijekom okruglog stola na kojem su sudjelovali prof. dr. sc. Miroslav Radman, prof. dr. sc. Davor Pavuna i prof. dr. sc. Zoran Đogaš, koji su zajedno ponudili svoju viziju međunarodno relevantnoga obrazovnog sustava budućnosti, ali i upozorili na odgovornost svakog pojedinca da kritički sagleda svijet oko sebe i nikad ne prestane ulagati u svoje obrazovanje.