50 godina Rotaracta

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 27 ožujka, 2018 - 09:00

Danas Rotaract zajednica broji 10 904 kluba i više od 250 000 rotaraktera u 184 zemlje svijeta! Ove godine klubovi diljem planeta slave upravo 50. rođendan naše male obitelji pa smo upravo takvu proslavu odlučili organizirati i mi sami, 13. ožujka 2018. u zagrebačkoj Tvornici kulture.

Prostor je rezerviran, piće dobrodošlice pripremljeno, baloni su napuhani, a ulaznice gotovo rasprodane. Govornici i predavači prepravljaju svoje zapise, a tinte lagano ponestaje, DJ miksa posljednje hitove, a sat kuca tik-tak. I konačno je kucnuo i taj čas, uzvanici dolaze, sjedećih mjesta sve je manje i sve je spremno za proslavu najboljeg rođendana u gradu, 50. rođendana koji slave i mladi i stari, prijatelji i roditelji, članovi alumni zajednice te svi oni koji su jednom bili ili će tek postati članovi jednoga od Rotaract klubova.