3. sastanak ICC odbora u 2018/2019 godini – ICC Hrvatska - BiH

Slika korisnika Tina Smilović Peruza
Tina Smilović Peruza 15 travnja, 2019 - 14:40
Sastanak ICC odbora u 2018/2019 godini u Starci, Staro Petrovo Selo, 16. ožujka 2019.

U subotu 16.03.2019 je održan 3. sastanak ICC odbora zajedno sa domaćinima ICC odborom Hrvatske-BiH. Na sastanku je sudjelovalo 43 prijatelja i prijateljica od toga 13 ero iz BiH. Uvodni govor sa prezentacijom „Šta je to ICC“ je obavio ICC koordinator Hrvatske Nikica Daraboš. Sastanak je obavljen u dva bloka. Prvi je bio fokusiran na pregled stanja ICC koordinacije Hrvatska gdje su predstavnici pojedinih ICC odbora izvijestili o svojim aktivnostima, te planovima u narednom periodu. Drugi dio je bio zajednički sastanak sa ICC koordinacijom BiH. Uvod u drugi blok je obavio prijatelj Nedžada Pirića voditelja ICC koordinacije BiH, koji je izvjestio o trenutnom stanju ICC-a u BiH, te prezentirao projekt Afrika - Voda. Fokus sastanaka je bilo na suradnji koja bi se odvijala na temu rijeke Save, ekologija, šport, ekologija i ostale aktivnosti koje bi se mogle povezati na ovu rijeku. Ujedno je predstavljen novi voditelj odbora Hrvatska- BiH sa Hrvatske strane to je predsjednik RC N.Gradiška Adam Đanić. Kraj sastanaka je obilježen sa dogovorima oko Distriktne konferencije u Puli tj. pripremi ICC foruma „Scaling Up the Understanding“. Nakon sastanka smo imali ugodno druženje u zanimljivom društvu, sve je to na kraju obilježeno s još jednom zajedničkom fotografijom ispred Lovnog gospodarstva Petar Dumenčić selo Starci.