11. generacija stipendista iz Fonda „Gordan Čačić”

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 17 studenog, 2017 - 08:50

Dana 23. listopada 2017. Rotary klub Zagreb Centar svečano je dodijelio ugovore o stipendiranju jedanaeste generacije stipendista klupskog Fonda „Gordan Čačić“ koji nosi ime po tragično preminulom rotarijanskom prijatelju, generalu Hrvatske vojske. Ove školske godine Rotary klub Zagreb Centar stipendijama će pomoći trideset jednom uspješnom učeniku i studentu slabijeg imovinskog stanja. Također, peti put dodijeljena je nagrada „Mitko Naumovski“ najboljem prošlogodišnjem stipendistu. Ova nagrada nazvana je po odvjetniku Mitku Naumovskom, preminulom prijatelju i bivšem predsjedniku kluba. Rotary klub Zagreb Centar osnovan je 2000. godine, a njegovi su članovi žene i muškarci, istaknuti predstavnici svojih zvanja, okupljeni oko zajedničke ideje pomaganja zajednici u kojoj živimo i potrebitima u Hrvatskoj, ali i svijetu. Od samih početaka svoga djelovanja Rotary klub Zagreb Centar osluškuje potrebe zajednice i organizira brojne humanitarne projekte posvećene različitim područjima.