Rotaract klub Zagreb 1242

Praška 2
Ponedjeljak, 20:00 h
Detaljnije o klubu:

Rotaract klub Zagreb 1242 osnovan je 2015. godine kao pomladak Rotary kluba 1242. Klub čini mlada, entuzijastična i vječno optimistična skupina studenata i mladih ljudi koja svojim zalaganjem i radom želi učiniti pozitivne promjene u svojoj okolini i pomoći najpotrebitijima. Sastajemo se svakog ponedjeljka u prostorijama Rotary International - Distrikta 1913 gdje zajedničkim snagama osmišljavamo buduće humanitarne akcije i projekte. Iza nas su uspješne humanitarne akcije kojima smo pomogli dječjem odjelu KBC-a Sestre milosrdnice nabavkom KMAT uređaja, udruzi Nova budućnost i njezinim štićenicima te Zagrebačkom klubu laringektomiranih. Osim uspješno realiziranih akcija, klub organizira edukativne radionice i predavanja kojima je cilj proširivanje znanja iz različitih područja i struka, ali i stvaranje budućih kontakata u profesionalnom svijetu. Iako smo relativno mlad klub, ponosimo se kreativnošću i marljivošću svih naših članova koji u svakom trenutku daju svoj maksimum kako bi malim koracima ostavili veliki trag u svojoj zajednici. Članove našeg kluba ne gledamo samo kao kolege nego i kao dio jedne velike obitelji, a svoja prijateljstva jačamo teambuildinzima na kojima nikada ne nedostaje smijeha.

Sponzorski klub

Rotary klub