„Dajte mi da osjetim!“ humanitarna akcija Rotaract kluba Zagreb Gradec

Slika korisnika Dijana Najjar
Dijana Najjar 3 listopada, 2019 - 10:47

Humanitarna akcija „Dajte mi da osjetim!“ namijenjena je Centru za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice, a cilj je organizatora opremiti kabinete za ranu intervenciju specijalnom didaktičkom opremom. Akcija traje od 30. rujna do 14. listopada, a uz organizatora Rotaract klub Zagreb Gradec mogu je podržati i građani svojim donacijama.

Šesnaest klubova zaslužilo vrijedno priznanje.

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 30 rujna, 2019 - 17:25

Čak 16 Rotary klubova iz Distrikta 1913 zaslužilo Rotary Citation (priznanje) u 2018-19.
To je još jedan pokazatelj iznimno dobre godine u kojoj se naš Distrikt pozicionirao u sami vrh svjetskog rotarojanskog pokreta.
Kontinuirana edukacija i napori koje rade distriktni timovi kroz protekli period donose rezultate. Klubovi planiraju aktivnosti koristeći RCC (Rotary Club Central) i prate ostvarenje kroz godinu.
Čestitke svima na velikom uspjehu!

RC Split Novi na svečanom prijemu kod gradonačelnika

Slika korisnika Jure Smajo
Jure Smajo 28 lipnja, 2019 - 09:32

Predstavnike Rotary kluba Split Novi ugostio je Gradnočelnik Splita Andro Krstulović Opara povodom izuzetnih rezultata ove rotarijanske godine te osnivanja Zaklade «Val dobrote» koja će brinuti o najmlađima, s posebnim naglaskom na prijevremeno rođenu djecu. Tom prigodom Gradonačelniku Splita je uručena posebna zahvalnica za potporu djelovanja humanitarnih akcija Kluba te predstavljen projekt «Val dobrote za palčiće». U delegaciji su bili Predsjednik Kluba i prvi Upravitelj Zaklade «Val dobrote» dr. Josip Krnić, Predsjednik Elect Irena Franić, Voditelj Odbora za pravna pitanja prof.

NOVI BROJ Good News Rotary Zone 19p

Slika korisnika Damir Skelin
Damir Skelin 17 lipnja, 2019 - 09:38

[ Rotary GOOD NEWS, lipanj 2019. ] Svi klubovi, koji preko svojih PR koordinatora regija dostave kratke sadržaje na engleskom jeziku o akcijama koje su nedavno proveli, te prilože i poneku fotografiju, mogu očekivati objave u slijedećim izdanjima. Ukoliko želite pročitati navedene članke, ali i saznati što se još zbiva u našoj Rotary Zoni i u Rotary Internationalu, GOOD NEWS je pravi izbor. U ovom broju redakcija GOOD NEWS-a je preuzela reportažu iz Hamburga našeg Voditelja PR odbora, koju ćete moći pročitati i u ROTARY MAGAZINU koji ovih dana izlazi iz tiska.

RC Split Novi pokrenuo Zakladu “Val dobrote” namijenjenu pomoći najmlađima

Slika korisnika Jure Smajo
Jure Smajo 10 lipnja, 2019 - 08:39

Dana 30. svibnja 2019. godine Zaklada “Val dobrote” (puni naziv Zaklada “Val dobrote – Rotary klub Split Novi) svečano je započela sa svojim radom. Ponosni osnivači, tj . članovi Rotary kluba Split Novi, kao svrhu zaklade su odabrali pomoć djeci i mladima s posebnim naglaskom na pružanje pomoći prijevremenoj rođenoj djeci i komplikacijama s kojima se ista susreću.