Humanitarni Rotary Golf Fun & Open Day

subota, 26 rujna, 2020 - 10:00 do 17:00
Life Class Sveti Martin
Čakovec

Rotary klub Čakovec organizira Humanitarni Golf Open Rotary Day, za igrače i za ne-igrače golfa, na golf terenu hotela Life Class Sveti Martin kod Čakovca, u subotu 26.09.2020 od 10 sati.

Cilj humanitarne akcije

Sav prihod je najmijenjen tradicionalnoj akciji Rotary kluba Čakovec, Nagrada izvrsnosti Dr. Ivan Sklepić, kojom se već niz godina nagrađuju najbolji učenici srednjih škola u Međimurju.

Tečaj golfa

Za neigrače golfa će biti organiziran tečaj golfa, uz stručno vodstvo trenera. Pritom će neigrači imati priliku upoznati igru te vježbati golf na vježbalištu terena uz pomoć trenera i igrača golfa, članova Golf kluba Sveti Martin. Nakon upoznavanja sa igrom, imati ćete priliku po prvi put izaći na golf teren i odigrati 9 rupa, u paru (Texas scramble).

Golf turnir

Za igrače golfa je organiziran golf turnir, 18 rupa, na terenu Life Class Sveti Martin. Predviđene su nagrade pobjednicima za prva tri mjesta u bruto kategoriji.

Barbeque i Gin Party

Na kraju nas očekuje druženje uz roštilj kod golf terena te Gin party uz degustaciju više vrsta ginova.

Datum i vrijeme: subota 26.09.2020, 10 sati

Mjesto: golf teren hotela Lifeclass Terme Sveti Martin

Kotizacija: 200 kuna (uključuje turnir), uplatom na račun Rotary kluba Čakovec, IBAN HR9623400091116031516, s naznakom “Donacija za Golf open”

Prijave na: damir.safaric@media-soft.hr