XIX. biciklijada Rotary cluba Hvar, 7.X.2023. Jelsa

subota, 7 listopada, 2023 - 11:00 do 13:00
Ulica biskupa J. Dubokovića br. 74
Hvar

Na otoku Hvaru, u mjestu Jelsa, 7. 10. 2023. (subota) u vremenskom razdoblju od 11:00 do 13:00 sati Rotary club Hvar priređuje XIX. klupski događaj - Biciklijadu. Sudjeluju učenici osnovnih i srednjih škola otoka Hvara kao i brojni otočani i turisti te školarci iz susjednog otoka Brača, iz mjesta Bol. Biciklijada nema natjecateljski karakter već se priređuje pod sloganom "Važno je sudjelovati". Nakon završetka biciklijade priređuje se utrka "Tko sporije" te se izvlači lutrija na kojoj je glavna nagrada - bicikla. Za sve sudionike biciklijade priređen je domjenak a osiguran je prijevoz za bicikle i sudionike iz Hvara i Staroga Grada do Jelse. Staza vodi od Jelse preko Vrbanja i Vrboske opet do Jelse i nije zahtjevna. Okrepa je na pola puta staze. Pozivamo sve zainteresirane neka se jave na mail visko.haladic@gmail.com.