Naša misija

Mi, klubovi Distrikta 1913,  kao dio Rotary Internationala, zajedničkim djelovanjem s drugim klubovima promičemo dobru volju i mir u svijetu te aktivno sudjelujemo u projektima služenja na globalnoj razini.

Ponosno služimo i ustrajno pridonosimo zajednici u kojoj djelujemo i u koju smo neodvojivo uključeni.  U tomu jesmo i bit ćemo vodeća organizacija u Hrvatskoj.

Svi naši klubovi su prepoznati u javnosti i imaju kompetentne i predane članove uključene u programe i aktivnosti služenja i koji se profesionalno umrežuju kako bi osnažili svoje društveno i rotarijansko djelovanje.

Članovi naših klubova predani su promicanju rotarijanskih vrijednosti i načela te svojom nesebičnošću u pomaganju čine svijet oko nas boljim i otvorenijem.

Želimo biti nadahnuće svima koji takvo poslanje prihvaćaju.