"WELCOME BACK" After Summer Donatorski koktel Rotary kluba Zagreb Gornji Grad

srijeda, 20 rujna, 2023 - 19:00 do 23:00
Roberta F. Mihanovica 9, Sky Tower, 14 kat

Nakon dugog , toplog ljeta okupit ćemo se sa kolegama rotarijancima, ali i dr. prijateljima kluba u prostoru Business cluba 5, Sky Tower na donatorskom koktelu.

Početak je od 19.00 sati . Cijena kotizacije  je 25 EUR koja uključuje piće i zalogajčiće.

Za sjajan plesni štimung pobrinut će se DJ REA. U garaži je osiguran besplatan parking za sve.

Sav prihod od koktela ide za naš projekt Dječjeg Doma Maslina u Dubrovniku na kojem surađujemo s prijateljima iz RC Dubrovnik.

Izgradit ćemo dječje igralište, a 26 djece s pratiteljima dovesti na lijepi 4 dnevni izlet u Zagreb. Jedan od pokrovitelja je i Gordan Giriček, naš proslavljeni NBA košarkaš koji kroz svoj rođendan prikuplja donacije za projekt. Gordan će nam se također pridružiti na koktelu.

Kotizacija je 25 EUR koju možete platiti na IBAN kluba: HR5824020061101031919.

Plaćanje će biti moguće i na ulazu u gotovini Sve što trebate donijeti je dobro raspoloženje i plesne cipelice.