Svečanost osnivanja Zaklade “Radivoje Bošnjaković”.

ponedjeljak, 23 listopada, 2023 - 18:00
Muzej grada Rijeke, Krešimirova 28
Rijeka

Rotary klub Rijeka Novi val poziva Vas na svečanost osnivanja Zaklade “Radivoje Bošnjaković”. Svečanost će se održati u ponedjeljak 23. listopada 2023. godine u 18:00 sati u Svečanoj dvorani Muzeja grada Rijeke.

Zaklada “Radivoje Bošnjaković” osnovana je sa svrhom promicanja i poticanja inovativnosti, poduzetništva, mladih talentiranih učenika, studenata i drugih talentiranih ljudi dodjelom financijskih potpora kojima se želi potaknuti razvoj inovacija i tržišne uspješnosti novih proizvoda i / ili usluga.

U sklopu svečanosti održat će se panel diskusija na temu (Ne)uspjeh inovacija gdje će sudionici panela razgovarati o razlozima uspjeha i neuspjeha inovacija.

Pozivamo Vas da nam se pridružite i s nama obilježite osnivanje Zaklade “Radivoje Bošnjaković”.