Stand-up comedy show GORAN VINČIĆ

subota, 9 prosinca, 2023 - 19:00 do 20:30
Ul. Josipa Jurja Strossmayera 20
32000 Vukovar

U subotu, 9. prosinca, s početkom u 19 sati u Hrvatskom domu Vukovar očekuje nas zabavna večer stand-up komedije u režiji poznatog komičara Gorana Vinčića. Ovaj energični Slavonac, sa zagrebačkom adresom, dolazi u Vukovar da bi vas nasmijao do suza i priredio sjajnu atmosferu.

Večer stand-up komedije u organizaciji je Rotary kluba Vukovar dok će sav prihod od prodanih ulaznica biti doniran Nacionalnoj memorijalnoj bolnici Dr. Juraj Njavro u Vukovaru kako bi se završila provedba akcije prikupljanja sredstava za opremanje senzorne sobe.

Ulaznice se mogu kupiti na blagajni Hrvatskog doma Vukovar od 22.11.2023. Cijena ulaznice je 10 €.

Blagajna Hrvatskog doma radi od ponedjeljka do petka od 10 do 13 sati i dva sata prije predstave.

Informacije i rezervacije: u radnom vremenu na tel. blagajne +385 (0)32 450 679.