Primopredaja predsjedničkog lanca

utorak, 20 lipnja, 2023 - 19:00 do srijeda, 21 lipnja, 2023 - 02:00
Baške Oštarije
Gospić

Drage prijateljice i dragi prijatelji,

primopredaja predsjedničkog lanca poseban je događaj za naš klub kao početak nove rotarijanske godine. Pozivamo Vas na event Rotary kluba Gospić kojim ćemo obilježiti primopredaju predsjedničkog lanca i klupskih dužnosti novoj upravi za 2023-2024. Formalna primopredaja predsjedničkog lanca će se održati na Baškim Oštarijama, na posebnoj lokaciji Kubusa s početkom u 19:00 sati gdje ćemo se u posebnom ozračju Velebita zajednički družiti i nazdraviti novoj Rotarijanskoj godini.

U večernjim satima, točnije u 20:00 sati ćemo imati večeru u Hostelu Baške Oštarije. Vaše prijave molim poslati na mail: rotarygs1@gmail.com. Kotizacija za događaj (zdravica i večera) :40 eura će se usmjeriti za aktualnu akciju kluba - stipendiranje studenata.

Kontakt :098/723-873 - tajnik kluba