PREDAVANJE: Dr.med. Zlatko Vlajčić “ONKOPLASTIKA DOJKE”

utorak, 26 ožujka, 2024 - 20:00 do 21:00
Hotel Sheraton, Kneza Borne 2

Objedinjeni idejom da se postave određeni standardi te da se zapravo popuni praznina koja je nastala zbog nedostatka kvalitetne edukacije iz invazivnih i neinvazivnih postupaka plastične, rekonstrukcijske i estetske kirurgije i medicine, pet vrhunskih stručnjaka iz tog područja osnovalo je u Zagrebu Akademiju za plastičnu kirurgiju. Sve su to licencirani plastični kirurzi s dugogodišnjim kliničkim iskustvom rada u hrvatskim bolnicama, neki od njih su sveučilišni nastavnici i članovi Američkog društva plastičnih kirurga, a opet specijalizirani za pojedine oblasti plastične kirurgije. Jedan od njih je i doc.prim.dr. Zlatko Vlajčić, dr.med, plastični i onkološki kirurg.

Pridružite nam se i poslušajte zajedno s Dorama predavanje prijatelja dr.med. Zlatka Vlajčić, člana Rotary cluba Zagreb Sesvete koji će nam pričati o onkoplastici dojke, odnosno rekonstrukciji operirane dojke. Predavanje će se održati u utorak, 26.03.2024. u 20:00 h / Hotel Sheraton, dvorana Zagreb, 1. kat. Kotizacija: 30€.

Prilozi:
Image icon img_2319.jpeg