Panel rasprava: Karlovčani Karlovčanima „Od ideje preko Start Up-a do uspjeha“

četvrtak, 23 studenog, 2023 - 18:00 do 21:00
Rakovac 6
Karlovac

Panel rasprava: Karlovčani Karlovčanima „Od ideje preko Start Up-a do uspjeha“

Organizator: Rotary Klub Karlovac-Dubovac i Nikola Tesla Experience Center

Moderator: Martina Marušić Britvec

Predavači:

• Josip Bišćan; Infinum d.o.o.
  • Domagoj Boljar; Miret d.o.o.
  • Damir Škrtić, MobilityONE
  • Filip Trezner; Izvan fokusa;
  • Albert Gajšak; CircutMess d.o.o. – video obraćanje

Mjesto: Nikola Tesla Experience Centar Karlovac

Vrijeme: 23.11.2023. godine od 18h do 20h; networking 20h – 21h

Tema:

Kako pretočiti ideju u Start up a Startup u uspješnu stabilnu tvrtku. Za to nije dovoljna samo dobra ideja. Dobru ideju treba razraditi, odraditi i na kraju materijalizirati. Put do toga zna bit težak i trnovit i mnogo mladih mozgova, poduzetnika se izgubi tim poduzetničkim putem. Da bi se realizirala ideja za nju su između ostalog potrebna i novčana sredstva. Danas postoji dosta načina za prikupljanje sredstva za svoju ideju  tzv. „fund raising“. Kroz ovaj panel upoznati će te neke od naših sugrađana koji su uspjeli pretvoriti ideju u uspješnu priču i načine na koje su to uspjeli.