Obilježavanje Svjetskog dana Parkinsonove bolesti i promocija knjige Lamije Muzurović "Parkinson, ti i ja" (Rijeka)

srijeda, 10 travnja, 2024 - 10:00 do 12:00
Gradska vijećnica Grada Rijeke, Korzo 16
Rijeka

Rotary E-klub Hrvatska, povodom obilježavanja Svjetskog dana Parkinsonove bolesti (11.4.), predstavlja smjernice za članove obitelji i bliske osobe oboljelih "Parkinson, ti i ja: kako na kraj s problemima u svakodnevnom životu". Smjernice je napisala članica kluba, prijateljica Lamija Muzurović, psihoanalitički psihoterapeut. Doprinos ovim smjernicama dala je i prof. prim. dr. sc. Vladimira Vuletić, priznati stručnjak, s Klinike za neurologiju u KBC Rijeka, ujedno predsjednica udruge Parkinson i mi.

Ova promocija održat će se sklopu aktivnosti udruge Parkinson i mi, pa će se osim promocije knjige, održati i okrugli stol "Život s Parkinsonom - kako na kraj s problemima u svakodnevnom životu".