Humanitarna 5. godišnjica chartera Rotaract kluba Zagreb Gradec

petak, 9 veljače, 2024 - 20:00 do subota, 10 veljače, 2024 - 08:00
Luje Naletilića 2

Drage prijateljice i dragi prijatelji,

s veseljem vas pozivamo da nam se pridružite na  humanitarnoj proslavi 5. godišnjice chartera Rotaract kluba Zagreb Gradec, koje će se održati u petak, 9. veljače 2024. u PartyTerapiji (Zagreb, Luje Naletilića 2).

S obzirom na to da je veljača vrijeme maškara i da je kuća u kojoj ćemo se zabavljati uređena u Great Gatsby stilu, party je tematski, a tema je Roaring Twenties!

Kao i svaki naš događaj, i ovaj je humanitarnog karaktera te predstavlja nastavak akcije "Snažna za život", kojom pomažemo Domu za djecu i odrasle - žrtve obiteljskog nasilja "Duga-Zagreb", ustanovi koja putem besplatne psihosocijalne i pravne pomoći te smještaja u sigurnim kućama pomaže djeci i ženama žrtvama obiteljskog nasilja kako bi im omogućili i olakšali ponovni početak samostalnog života nakon odlaska iz doma i napuštanja zlostavljača. Duga je od Grada Zagreba na korištenje dobila dva stana, namijenjena žrtvama obiteljskog nasilja, koje će te stanove koristiti privrmeno, kao posljednji korak prije ponovnog uključivanja u potpuno samostalan život. Ti stanovi u potpunosti su nenamješteni, tako da je svrha ovoga projekta skupljanje financijskih sredstava radi opremanja tih stanova.

Stoga će dio sredstava prikupljenih od kotizacija biti donirano Dugi kako bi što brže i što uspješnije opremili dodijeljene im stanove i na taj način pomogli žrtvama obiteljskog nasilja.

Prijavite se na linku: https://forms.office.com/e/sBufRhi243

Vidimo se!