Dobrotvorni koncert GLAZBOM DO SUNCA

subota, 21 listopada, 2023 - 20:00 do 22:30
koncertna dvorana Pučkog otvorenog učilišta Matija Antun Relković, Matije Antuna Relkovića 4
Nova Gradiška

Rotary klub Nova Gradiška organizira dobrotvorni koncert GLAZBOM DO SUNCA s ciljem prikupljanja sredstava za pomoć djeci s poteškoćama u razvoju u okviru inicijative Senzorna terapija za djecu s poteškoćama u razvoju. Koncert se organizira u suradnji s Udrugom za autizam SUNCE Nova Gradiška.

Sav prihod od koncerta bit će doniran za senzornu terapiju djece s poteškoćama u razvoju.

DOBROTVORNI KONCERT ODRŽAT ĆE SE 21.10.2023. U 20H U DVORANI PUČKOG OTOVRENOG UČILIŠTA MATIJA ANTUN RELKOVIĆ U NOVOJ GRADIŠKI. Na koncertu će nastupiti poznati novogradiški glazbenici pod umjetničkim vodstvom svestranog mladog novogradiškog pjevača Mateja Predojevića Petrića. Matea Lovrić, Miroslav Valentić, Vatroslav Babić, Karmen Szabo, Nikša Jurinović, Matej Predojević Petrić, Martin Kekez, Matija Višić i Tihomir Kudra, Novogradiščanima dobro poznata glazbena imena, svojim će talentiranim izvedbama uljepšati večer posjetiteljima i dobrotvorima. Sav prihod od ulaznica za koncert bit će doniran kako bi se djeci s poteškoćama u razvoju omogućila senzorna terapija u udruzi Sunce. Cijena ulaznice je 8 EUR. Rezervacije se mogu izvršiti na telefonski broj: +385 91 361 2468, ili na email adresu rcnovagradiska@gmail.com, a mogu se kupiti i na blagajni Učilišta sat vremena prije početka koncerta.

Nadamo se Vašoj podršci i unaprijed Vam zahvaljujemo u ime djece koja će najviše dobiti ovom inicijativom, kao i u ime svih članova Rotary kluba Nova Gradiška!

Ukoliko želite financijski pomoći ostvarivanju ciljeva ove inicijative, u skladu s Vašim mogućnostima, možete izvršiti i uplatu na račun Rotary kluba Nova Gradiška (HR9141240031122001389 kod KentBank) s naznakom „senzorna terapija“.

Nadamo se Vašoj podršci i unaprijed Vam zahvaljujemo u ime djece koja će najviše dobiti ovom inicijativom i u ime svih članova Rotary kluba Nova Gradiška!

Rotary klub Nova Gradiška