Božićni koncert RC Osijek - 4 Tenora

nedjelja, 17 prosinca, 2023 - 20:00 do 23:00
Županijska 9
Osijek

Rotary klub Osijek organizira tradicionalni humanitarni Božićni koncert 4 Tenora, 17. prosinca u HNK u Osijeku, u svrhu prikupljanja sredstava za pomoć djeci SOS Dječjeg sela Ladimirevci, gdje u 16 SOS kuća odrasta osamdesetero djece, koji čine zajedništvo u sigurnoj i brižnoj sredini.

Pozivamo vas da nam se pridružite na koncertu i svojim prisustvom uveličate ovaj zaista poseban glazbeni događaj. Cijena redovne karte je 70 eura, a ukoliko događaj želite podržati kao tvrtka putem donacije cijena sponzorske karte je 100 eura (ili više, ovisno o mogućnosti). Moguće je koncert podržati i kao Generalni pokrovitelj, uz predviđeni iznos 3.000 eura. Svi pokrovitelji će biti uključeni u sve promo aktivnosti vezane uz koncert.

Donacijsku uplatu možete izvršiti na račun Rotary kluba Osijek (IBAN HR7524020061100948193) s naznakom „Donacija za Božićni koncert“.

Za sve dodatne informacije i rezervacije karata slobodno se javite tajniku Rotary kluba Osijek Ivanu Turku na mob: 098/223336 ili email: turk.ivan@gmail.com.