Boris Trupčević: "Iz cipela CEO-a u hodočasničke gojzerice"

utorak, 9 travnja, 2024 - 19:30 do 22:00
Hilton Canopy Branimirova 29
ZAGREB

Medijski stručnjak Boris Trupčević postao je najpoznatiji hodočasnik među menadžerima kada je "ostavio sve" i prehodao put od Francuske do Atlantika. Iskustvo čuvenog hodočašća Camino de Santiago  pretočio je u knjigu "1000 km povratka sebi", Bio je glavni urednik i predsjednik uprave 24 sata ,direktor Styria Media Group,predsjednik hrvatske Udruge novinskih izdavača,član odbora direktora u International News Media Association,predsjednik uprave Večernjeg lista,glavni urednik magazina Story,novinar i urednik u Jutarnjem listu.Osnivač je nagrade Ponos Hrvatske. Napustivši medije bio je globalni CEO švedske beauty-tech kompanije FOREO, a danas radi kao konzultant.

Cijena kotizacije koja uključuje večeru, piće i predavanje je 25 EUR. Uplate se vrše na IBAN HR58 2402 0061 1010 3191 9 s naznakom"predavanje".