Antunovo kod Presečkog - primopredaja predsjedničkog lanca

subota, 13 lipnja, 2020 - 13:00 do 20:00
Preseka Petrovska bb
49234, Preseka Petrovska

Kao i svake godine svečanu primopredaju predsjedničke dužnosti i predsjedničkog lanca RC Krapina održava na Sv. Antunovo na imanju prijatelja Antuna Presečkog u Preseka Petrovska povrh Krapine.

U predivnom ambijentu zagorskih brežuljaka, usred Anunovih vinograda, u njegovoj klijeti a podno kapele Sv. Antuna i križnog puta, održat će se u kapelici sveta misa u 11 sati. Sama ceremonija primopredaje predsjedničkih dužnosti i prijem novih članova u naš rotary klub, održat će se u 13 sati uz prigodni, fini domaći ručak i još prigodnije i finije Antunovo vino. Za djecu i one koji se još tako osjećaju, pripremili smo i vrhunske palačinke uz mnoštvo dodataka.

Pozivamo sve rotarijanske prijatelje dobre volje da nam se pridruže, da se provesele s nama i uživaju.

Kotizacija je 200 kn a koristit će se za nagrađivanje izvrsnosti učenika škola našeg kraja.

Za najavu dolaska ili detaljnije upute možete se javiti tajniku kluba Ivanu Pavloviću na tel 098 860 315 ili na mail ivan@pckibernetika.com

Preseka Petrovska - 46°09'54.5"N 15°49'36.0"E