Akcija Pokrenimo srce - postavljanje automatskog vanjskog defibrilatora u Karlovcu

ponedjeljak, 16 listopada, 2023 - 11:00 do 12:00
Rakovac ulica 1
Karlovac

Rotary kluba Karlovac – Dubovac u suradnji sa Zavodom za hitnu medicinu Karlovačke županije provodi akciju „Pokrenimo srce“ namijenjenu podizanju svijesti o važnosti vještine oživljavanja „CPR“ te upotrebe automatskog vanjskog defibrilatora (AVD) u cilju spašavanja života kod zastoja rada srca.

Kroz tu akciju Rotary klub Karlovac - Dubovac je kupio automatski vanjski defibrilator (AVD) koji će se postaviti na vanjski zid Školske športske dvorane Mladost u Karlovcu dana 16.10.2023.

Svi koji žele naučiti nešto o upotrebi defibrilatora i prisustvovati događaju samog postavljanja defibrilatora i svojevrsnog „otvaranja“ za javnost, mogu doći na adresu Rakovac 1, kod Školske športske dvorane Mladost u Karlovcu od 10 sati.