Youth Service Month

Slika korisnika Sanja Brkić
Sanja Brkić 2 svibnja, 2022 - 12:18

Rad sa mladima , te njihovo usmjeravanje  životu  koji uključuje služenje zajednici važna je uloga Rotarija u cjelini. Zato programima Rotaract, Interact, RYLA i RYE posvećujemo puno truda i vremena.

Kroz članstvo i  aktivnosti u tim organizacijama i projektima mladi ljudi grade karakter, odgovorno ponašanje, empatiju, socijalnu  i emotivnu inteligenciju, te liderske vještine. Kroz njih se povezuju s drugim mladim  ljudima, te grade značajne kontakte za sadašnjost i budućnost. Uče, razvijaju svoje vještine, rastu, mentoriraju ili su mentorirani. A iznad svega doprinose društvu i zajednici  , te se pritom dobro zabavljaju.

U mjesecu svibnju  obilježavamo  Rotary mjesec za mlade: Youth Service Month- New Generation.