DISTRIKTNI SEMINAR O ROTARY ZAKLADI 2018

Kategorija:

Tip događaja:

Datum događaja:
subota, 17 studenog, 2018 (Cijeli dan)
Adresa:
Juraja Habdelića 6
Varaždin
Hrvatska

Pozivamo vas na distriktni seminar o Rotary zakladi koji će se održati 17.11.2018. godine u Park Boutique hotelu, Varaždin od 10:30 –16:30 sati.

Pripremili smo vam zanimljivu jednodnevnu edukciju tijekom koje ćete imati prigodu saznati:

• što je to Rotary zaklada (TRF) i koji su njeni pravci djelovanja
  • kakvi su trogodišnji rezultatu rada distriktnog TRF odbora i vidljivost u Zoni
  • što je to imunizacija i kako je Rotary došao do kraja projekta iskorjenjivanja polia.
  • jesmo li spremni za nove izazove i rekorde
  • klupske priče o uspjehu
  • zašto je nužan kontinuitet osobnih i klupskih donacija u TRF

Pripremili smo prigodna priznanja i nagrade pojedincima i klubovima za ostvarene rezultate u protekloj rotarijanskoj godini.

Ciljana publika su voditelji klupskih odbora za Rotary zakladu, aktualni i budući predsjednici klubova, budući distriktni lideri, ali i novi članovi naše Rotary zajednice.  Seminaru može prisustvovati i više predstavnika iz jednog kluba.
Prijave za seminar šaljite na ured@rotary.hr  najkasnije do 16.11.2018. god. Sve ostale servisne informacije pronađite u prilogu ovom pozivu.

NAPOMENA: 16.11.2018 tri varaždinska kluba zajedno slave obljetnicu chartera. ROTARY DAYS_Obljetnice chartera RC Varaždin, RC Varaždin 1181, RC Varaždin Jug

Prijave od:
nedjelja, 28 listopada, 2018 do ponedjeljak, 19 studenog, 2018