Charter RC Zagreb Gornji Grad

Radnička cesta 21
Hilton Garden Inn Zagreb
Hrvatska

svečana Charter ceremonija Rotary kluba Zagreb Gornji Grad održat će se 21. listopada 2021. (četvrtak) u hotelu Hilton Garden Inn Zagreb, Radnička cesta 21, a posebna pozornost će se posvetiti aktivnostima vezanim za iskorjenjivanje dječje paralize. Ove godine virusom dječje paralize zaraženo je samo dvoje djece (Afganistan i Pakistan) pa možemo zaključiti da se naše skupno predano djelovanje u ovoj misiji bliži kraju. Potrebno je pak učiniti posljednji veliki napor kako bi se zauvijek iskorijenio polio.

Rotary International devetu godinu zaredom 24. listopada 2021. organizira World Polio Day glede dodatne koncentracije svih aktivnosti u dovršetku velike plemenite misije rotarijanskog pokreta. Našu snažnu predanost rotarijanskim načelima i vrijednostima želimo pokazati kako bismo aktivno sudjelovali u poboljšanju kvalitete života u domovini i svijetu, pa je naša nakana prigodno obilježiti ovaj dan prikupljanjem donacija koje će biti usmjerene u Rotary zakladu s isključivim ciljem osnaživanja akcije iskorjenjivanja dječje paralize. Klub želi primjerom pokazati koliko možemo biti ujedinjeni uza sve različitosti i osobnosti budući da je služenje osnova djelovanja RC Zagreb Gornji Grad .

Ovim putem Vas pozivamo na svečanu proslavu Chartera našeg kluba i da kroz kupnju karte dostojno obilježimo svjetski dan iskorjenjivanja dječje paralize, jer će sva prikupljena sredstva biti uplaćena u fond PolioPlus za borbu protiv dječje paralize.

Karte za događaj po cijeni od 350,00kn možete uplatiti na račun Rotary kluba Zagreb Gornji Grad (IBAN HR5824020061101031919) s naznakom „Karte – naziv kluba“. Cijena karte za Rotaract iznosi 200,00kn.

Dodatne informacije možete dobiti putem rizničara kluba Zagreb Gornji Grad pr. Vedrana Lučića na telefon 091-4699-681.

U nadi da ćete prihvatiti naš poziv, srdačno Vas pozdravljamo,

Dr.sc. Nikola Protrka

Predsjednik RC Zagreb Gornji Grad